Тернопільський підприємець зустрівся з Надзвичайним та Повноважним послом України в Австралії

У ділових справах тернопільський підприємець, віце-президент з регіонального розвитку Міжнародної торгової палати ICC Ukraine Тарас Демкура сьогодні перебуває в Австралії. У рамках свого візиту до цієї країни 15 грудня він зустрівся з Надзвичайним та Повноважним послом України в Австралії Миколою Кулінічем.

«Відбулася продуктивна розмова, упродовж якої з’ясувалося, що австралійці по-приятельські налаштовані до українців та України, що дає переваги у подальшому для налагодження тісної співпраці. Єдиний недолік – це велика географічна відстань між двома країнами. Австралія за своїми розмірами має таку ж територію, як Європа разом з Україною. Водночас кількість населення складає 22 мільйони. У цій країні розвинуті всі галузі – від потужного сільськогосподарського виробництва до надсучасної видобувної промисловості. Освітянська галузь тут посідає третє місце. У вищих навчальних закладах Австралії навчається сотні тисяч студентів Китаю та ближньої Азії», - поділився враженнями Тарас Демкура.

За його словами українська спільнота нараховує понад 37тисяч осіб і є чи не найсильнішою частиною мультикультурної спільноти Австралії. Союз українських організацій Австралії очолює Стефан Романів, який родом з Тернопільщини. Водночас він є Генеральним секретарем Світового Конгресу Українців та головою ОУН. Це авторитетна людина в світовому українстві і у владних структурах Австралії, зокрема він нагороджений найвищим орденом країни - «Орденом Австралії».

«Після спілкування з паном послом ми дійшли згоди щодо того, що потенційна галузь для співпраці з Австралією є ІТ-технології. До речі, одна з українських фірм уже відкрила спільне підприємство. Інша перспективна галузь - торгівля українськими меблями, оскільки співвідношення нашої ціни-якості підходить для ринку Австралії. Також приємним є той факт, що одна фірма з України успішно вийшла на австралійський ринок. Також наша держава розпочала співпрацю в напрямку закупівлі атомного палива. Окрім того, великий потенціал має авіакосмічна галузь.

Мирослав Кулініч наголосив на тому, що найважливішим для налагодження бізнесових взаємовідносин є знаходження надійного партнера. Цілком підтримую його позицію, оскільки саме цим я і наша команда Міжнародної торгової палати постійно займаємося. Тому звертаюся до підприємців, які бажають розширювати свою діяльність за межі України, - звертайтеся в регіональні представництва Міжнародної торгової палати ICC Ukraine і до мене особисто. Ми з радістю підкажемо шляхи просування вашого бізнесу чи продукції на нові ринки», - додав Тарас Демкура.

Він також звернув увагу на те, що в травні 2017 року в Києві відбудеться австралійсько-український бізнес-форум, в якому візьмуть участь представники бізнесу та члени парламенту Австралії. Водночас у вересні 2017 року Міжнародна торгова палата організовує візит бізнесових кіл України до Австралії в рамках Світового конгресу торгових палат.

Тарас Демкура висловив подяку президенту Міжнародної торгової палати, раднику Прем’єр-міністра, голові громадської ради при МЗС України Володимиру Щелкунову та начальнику Управління економічного співробітництва МЗС України, заступнику голови Ради експортерів та інвесторів при Міністерстві Олександру Данилейку за організовану зустріч з Надзвичайним та Повноважним послом України в Австралії Миколою Кулінічем.

19.12.2016За додатковою інформацією звертайтесь до керівництва регіонального представництва:

Демкура Тарас Володимирович


Віце-президент з питань регіонального співробітництва

Керівник Тернопільського регіонального представництва


Адреса: м. Тернопіль, вул. Кардинала Йосипа Сліпого, 7

(ТВЦ «Атріум», 5 Поверх)

Тел.: +38 (067) 344-21-21, +38 (050) 377-37-21

Сайт: icc-ternopil.org

E-mail: tdemkura@gmail.comКоментарі відсутні. Будьте першим:

НОВИНИ

ICC UKRAINE

Тернопільських підприємців запрошують взяти участь у «Kyiv Business Conference 2018»

23.04.2018


Тернопільських підприємців запрошують презентувати свою продукцію у міжнародному аеропорту

04.09.2017


У Львові відкрили представництво Міжнародної торгової палати

22.10.2016


Тернопільські підприємці можуть просувати свою продукцію на ринки Литви

19.08.2016


Звіт ICC Ukraine про реалізацію заходів у І-му півріччі 2016 року

30.06.2016


Міжнародна виставка сільськогосподарської техніки і обладнання «ІнтерАГРО» для тернопільських аграріїв

29.05.2016


Тернопільських підприємців запрошують на зустріч з представниками посольств країн Африки та арабського світу

23.05.2016


Інвестиційні форуми формують міцне економічне партнерство між регіонами України та іноземними партнерами

09.05.2016


Тернопільських підприємців запрошують взяти участь у Міжнародній виставці «Нафта, газ та нафтохімія Ірану»

27.04.2016


Тернопільських підприємців запрошують на бізнес-форум до Хорватії

05.04.2016


Ексклюзивні семінари від експертів аграрної практики для тернопільських аграріїв

31.03.2016


Посольства Норвегії, Швеції, Данії та Фінляндії в партнерстві з ICC Ukraine організовують «NORDIC BUSINESS DAY 2016»

29.03.2016