Першу в Україні дисертацію з мережевого маркетингу захистили у Тернополі

Нещодавно в Тернопільському національному економічному університеті відбувся захист кандидатської дисертації на тему «Формування інтегрованих маркетингових комунікацій глобальних компаній мережевого маркетингу», яку підготував, яку підготував підприємець і віце-президент Міжнародної торгової палати ICC Ukraine Тарас Демкура. Ця наукова праця є першою в Україні, в якій ретельно досліджується і аналізується розвиток, переваги і перспективи бізнесу прямого продажу. Члени спеціалізованої вченої ради у складі понад 21 професора, доктора наук зі всієї України одностайно проголосували за присвоєння Тарасу Демкурі звання кандидата економічних наук.

Науковим керівником роботи була доктор економічних наук, професор Олена Сохацька, яка в своєму виступі зазначила, що дисертація надзвичайно актуальна і виконана на високо професійному рівні. За її словами, у ній надані рекомендації для внесення змін до Закону України «Про торгівлю» та запровадження терміну «мережевий маркетинг», розроблено модульно-імітаційну модель формування мережевих компаній, визначено напрямки вдосконалення їх комунікативної діяльності.

Окрім того, Тарас Демкура працює над виданням підручника «Прямий продаж» для вищих навчальних закладів у співавторстві з іншими науковцями, який невдовзі побачить світ у партнерстві з Асоціацією прямого продажу України. Цей підручник буде презентовано по всій Україні. Потрібно сказати, що це якісне і практичне видання для всіх, хто прагне зрозуміти основи та сутність індустрії мережевого маркетингу та побачити його перспективи. 

Потрібно сказати, що для Тараса Демкури – це не тільки результат та підсумок 20-річного досвіду у бізнесі прямого продажу, який ліг в основу дисертаційної роботи, але, насамперед, добрий приклад поєднання науки та практики.

На цьому наголосив і ректор ТНЕУ Андрій Крисоватий. «Це гідний і рідкісний приклад того, коли, реалізувавши себе у бізнесі, людина захистила кандидатську дисертацію, поєднавши практичний досвід і науку», - наголосив ректор. 

Доктор економічних наук, професор Олег Швиданенко звернув увагу, що «система маркетингових комунікацій MLM-компаній в цілому відповідає сучасним трендам розвитку та є результативною, що виявляється в розповсюдженні MLM-компаній у глобальному середовищі, темпах поширення та залучення до співпраці дистриб’юторів, а також стійкій тенденції до зростання їх кількості».

Офіційний опонент з Рівного - доктор економічних наук Ольга Сазонець сказала, що «важливо, що для створення сприятливих умов функціонування MLM-компаній в Україні та стимулювання розвитку українських MLM-компаній запропоновано програму комунікативних заходів на рівні державних та місцевих органів влади щодо підтримки та популяризації підприємництва в Україні. У програмі комунікацій для різних органів влади пропонується включити три самостійних блоки, зокрема, просування ідеї самозайнятості та підприємництва; формування позитивного іміджу зарубіжних MLM-компаній, що уже працюють в Україні; сприяння розвитку вітчизняних компаній мережевого маркетингу».

Загалом науковці дали високу оцінку виконаній роботі та визнали іі актуальність.

Усіх зацікавлених у проведенні презентацій в своїх регіонах з залученням провідних експертів прохання звертатися за адресою: tdemkura@gmail.com

04.09.2017



За додатковою інформацією звертайтесь до керівництва регіонального представництва:

Демкура Тарас Володимирович


Віце-президент з питань регіонального співробітництва

Керівник Тернопільського регіонального представництва


Адреса: м. Тернопіль, вул. Кардинала Йосипа Сліпого, 7

(ТВЦ «Атріум», 5 Поверх)

Тел.: +38 (067) 344-21-21, +38 (050) 377-37-21

Сайт: icc-ternopil.org

E-mail: tdemkura@gmail.com



Коментарі відсутні. Будьте першим:

НОВИНИ

ICC UKRAINE

Тернопільських підприємців запрошують взяти участь у «Kyiv Business Conference 2018»

23.04.2018


Тернопільських підприємців запрошують презентувати свою продукцію у міжнародному аеропорту

04.09.2017


У Львові відкрили представництво Міжнародної торгової палати

22.10.2016


Тернопільські підприємці можуть просувати свою продукцію на ринки Литви

19.08.2016


Звіт ICC Ukraine про реалізацію заходів у І-му півріччі 2016 року

30.06.2016


Міжнародна виставка сільськогосподарської техніки і обладнання «ІнтерАГРО» для тернопільських аграріїв

29.05.2016


Тернопільських підприємців запрошують на зустріч з представниками посольств країн Африки та арабського світу

23.05.2016


Інвестиційні форуми формують міцне економічне партнерство між регіонами України та іноземними партнерами

09.05.2016


Тернопільських підприємців запрошують взяти участь у Міжнародній виставці «Нафта, газ та нафтохімія Ірану»

27.04.2016


Тернопільських підприємців запрошують на бізнес-форум до Хорватії

05.04.2016


Ексклюзивні семінари від експертів аграрної практики для тернопільських аграріїв

31.03.2016


Посольства Норвегії, Швеції, Данії та Фінляндії в партнерстві з ICC Ukraine організовують «NORDIC BUSINESS DAY 2016»

29.03.2016