У Португалії з тріумфом відбулася презентація проекту «Під зорею Пінзеля»

14-15 квітня 2018 року у столиці Португалії м. Лісабон відбулась презентація культурно-мистецького мультидисциплінарного проекту «Під зорею Пінзеля. Барокове мистецтво і строї епохи» та мистецтва «Двовзорів» українського художника Олега Шупляка, а також економічного потенціалу Тернопілля та України в цілому.

Захід відбувся за підтримки Управління публічної дипломатії МЗС України та Посольства України в Португальській Республіці, Міжнародної торгової палати ICC Ukraine, Спілки української молоді Португалії. Ініціатором презентації стали керівники проекту «Під зорею Пінзеля», благодійний фонд родини Демкура, етногалерея «Спадок». Подія відбулася у приміщенні найбільшого у Португальській Республіці Національного палацу Мафра.

У перший день – 14 квітня 2018 року – відбувся економічний форум «Україна – можливості бізнесу для португальських компаній», в рамках якого було презентовано інвестиційний потенціал Тернопільщини та України в цілому. У ньому взяли участь представники бізнесу в Португалії, бізнес-спільноти України та українські підприємці в Іспанії.

Щодо «круглого» столу, то його відкрила Надзвичайний і Повноважний Посол України в Португальській Республіці Інна Огнівець. Вона представила бізнес-напрямки, в яких вже успішно співпрацюють українські компанії в Португалії. Також під час «круглого» столу було показано відеоролик про зростання інвестиційної привабливості України. Його можна переглянути за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=M5WcKf9Ws9Q 

Голова Парламентської групи дружби Асамблеї Республіки Рікардо Бешіла привітав учасників заходу і запевнив, що парламент Португалії сприятиме тісній співпраці між Україною та Португалією. Він також наголосив на важливості зростання інвестиційної привабливості України, що відбувається завдяки євроінтеграційним процесам. 

Під час круглого столу були презентовані проект «Екологічні будинки» та ювелірний бренд – Zarina.

Голова Торгової палати «Португалія – Україна» Жоржи Олівейра зазначив, що після прослуханої презентації про інвестиційний потенціал України має намір з представниками палати відвідати Україну з інвестиційними пропозиціями та завітати на Тернопільській інвестиційний форум, який відбудеться 24-25 травня 2018 року.

Віце-президент Міжнародної торгової палати ICC Ukraine Тарас Демкура під час свого виступу наголосив на важливості ролі ICC Ukraine та її регіональних представництв у розвитку міжнародного бізнес-партнерства. Також були презентовані такі інвестиційні об’єкти Тернопільщини, як Тернопільський аеропорт, Тернопільській логістичний кластер, Міжнародний центр транскордонної співпраці «Трансімперія» та екологічний проект «Життя в стилі ЕКО».

«У Національному королівському палаці Мафра в Португалії презентували мультикультурний проект «Під Зорею Пінзеля» та інвестиційну привабливість нашого краю. Все відбулося на вищому рівні. Дякуємо Надзвичайному та Повноважному Послу України в Португальській Республіці Інні Огнівець за тісну співпрацю та високий рівень організації заходу», - додав Тарас Володимирович.

Голова ГО «Туристична асоціація Тернопілля» і керівник «Благодійного фонду родини Демкур» Наталія Волощук розповіла про соціальну відповідальність бізнесу та поділилася досвідом щодо просування мистецько-культурних брендів України, розвитку культурної дипломатії.

Результатом заходу стала велика зацікавленість учасників у співпраці з Україною, багато хто висловлював готовність свою готовність приїхати зі своїми комерційними пропозиціями.

У рамках зустрічі також презентували інвестиційні паспорти Тернопільської області, які були надані головою Тернопільської ОДА Степаном Барною, та паспорт міста Тернопіль, переданий міським головою Тернополя Сергієм Надалом.

«Шість років тому завдяки Вірі Стецько я познайомився з Борисом Возницьким, розмова з яким надихнула мене долучитися до культурної спадщини Іоанна-Георга Пінзеля. Коли ми взнали, що твори Пінзель будуть презентувати в Луврі, але на видання професійного альбому бракнуло коштів, ми вирішили видати альбом «Таїна Пінзеля».

І ось нещодавно, 14-15 квітня, в Національному королівському палаці Мафра разом з Посольством України в Португальській Республіці, Управлінням публічної дипломатії Міністерства закордонних справ ми успішно зробили презентацію проекту «Під Зорею Пінзеля», а вже на початку травня разом із співорганізатором проекту Івоною Лобан ми їдемо на Схід України - в Северодонецьк та Маріуполь», - поділився планами Тарас Демкура.

Детальніше на http://demkura.com

19.04.2018За додатковою інформацією звертайтесь до керівництва регіонального представництва:

Демкура Тарас Володимирович


Віце-президент з питань регіонального співробітництва

Керівник Тернопільського регіонального представництва


Адреса: м. Тернопіль, вул. Кардинала Йосипа Сліпого, 7

(ТВЦ «Атріум», 5 Поверх)

Тел.: +38 (067) 344-21-21, +38 (050) 377-37-21

Сайт: icc-ternopil.org

E-mail: tdemkura@gmail.comКоментарі відсутні. Будьте першим:

НОВИНИ

ICC UKRAINE

Проект від Представництва Євросоюзу «Провідні експерти про пошук партнерів на Європейських ринках»

31.10.2018


Львівські підприємці показали гідну консолідацію

31.10.2018


Тернопільських підприємців запрошують взяти участь у «Kyiv Business Conference 2018»

23.04.2018


Тернопільських підприємців запрошують презентувати свою продукцію у міжнародному аеропорту

04.09.2017


У Львові відкрили представництво Міжнародної торгової палати

22.10.2016


Тернопільські підприємці можуть просувати свою продукцію на ринки Литви

19.08.2016


Звіт ICC Ukraine про реалізацію заходів у І-му півріччі 2016 року

30.06.2016


Міжнародна виставка сільськогосподарської техніки і обладнання «ІнтерАГРО» для тернопільських аграріїв

29.05.2016


Тернопільських підприємців запрошують на зустріч з представниками посольств країн Африки та арабського світу

23.05.2016


Інвестиційні форуми формують міцне економічне партнерство між регіонами України та іноземними партнерами

09.05.2016


Тернопільських підприємців запрошують взяти участь у Міжнародній виставці «Нафта, газ та нафтохімія Ірану»

27.04.2016


Тернопільських підприємців запрошують на бізнес-форум до Хорватії

05.04.2016