Проект «Під зорею Пінзеля» успішно презентували на Сході України

Шість років тому Європа вперше відкрила для себе геніальність Іоанна-Георга Пінзеля. Саме тоді відбулася тріумфальна презентація першого альбому «Таїна Пінзеля» та документального фільму про українського Мікеланджело. Минулого року друге видання альбому успішно було представлено під час Форуму видавців, але уже в форматі проекту «Під зорею Пінзеля».

6-7 травня 2018 року культурно-мистецький проект «Під зорею Пінзеля», співорганізаторами якого є меценати Тарас та Ірина Демкури і дизайнер Івона Лобан, за підтримки департаменту з питань культури, національностей і релігії Львівської облдержадміністрації завітав до міст Рубіжне і Сєверодонецьк Луганської області. 

 

Потрібно зазначити, що цей проект дуже тепло приймали на Сході України. Чималу симпатію та зацікавленість викликали у відвідувачів  презентація від Тараса Демкури другого видання ілюстрованого альбому «Таїна Пінзеля», у якому представлені найцікавіші доробки митця, виставкова авторська колекція одягу «прет-а-порте» Арт-студії Івони Лобан «Пінзель. Львів. Бароко».

Перегляд документального фільму «Таїна Пінзеля – від Бучача до Лувру» не залишив байдужим жодного глядача. Експозиція мистецьких творів львівських та тернопільських скульпторів, художників, керамістів, які стали своєрідним продовженням бачення й популяризації творчості Пінзеля, вразила своєю розмаїтістю.

Родзинки у презентації проекту додав музичний супровід класичного гурту «Rockoko». Майстерність неперевершеного виконання, яскраве звучання, неординарність інструментальних обробок та якісної музики в жанрі Instrumental Rock наповнили зал атмосферою відчуття величі талановитого митця. 

Про свої напрацювання щодо просування української культури організатори проекту поділилися у прямому ефірі на радіо «49 паралель» у Рубіжному і на радіо «Пульс» в Сєвєродонецьку. 

«Мультидисциплінарний захід «Під зорею Пінзеля» викликав великий інтерес на Луганщині та масу позитивних відгуків, адже його важливим завданням є активізація мистецького середовища, популяризація творчості геніального скульптора, а також заохочення молодих та вже добре відомих художників, скульпторів, керамістів, літературних, театральних та музичних діячів до створення мистецьких творів, інтерпретацій, присвячених творчості Пінзеля як на теренах нашої держави, так і за її межами. Проект «Під зорею Пінзеля» відкриває по-новому Україну і ми всі єднаємось заради мирного неба і майбутніх поколінь. Наприклад, нам вдалося домовитися про зустрічні візити колективів Рубіжного та Сєвєродонецька до Львова та Тернополя», - зазначив Тарас Демкура.

Він також висловив подяку міському голові Сєвєродонецька Вадиму Казакову, міському голові Рубіжного Сергію Хортіву, голові Луганської ОДА Юрію Гарбузу, голові Львівської ОДА Олегу Синютці, начальнику департаменту культури, національностей та релігій Львівської ОДА Мирославі Туркало за підтримку цього заходу і розуміння його важливості.

Сьогодні більше дізнатися про проект «Під зорею Пінзеля» мають можливість жителі Черкас, де 10-11 травня відбувається презентація.

До Сум організатори завітають 15-16 травня.

Детальніше на http://demkura.com/ 

 

10.05.2018За додатковою інформацією звертайтесь до керівництва регіонального представництва:

Демкура Тарас Володимирович


Віце-президент з питань регіонального співробітництва

Керівник Тернопільського регіонального представництва


Адреса: м. Тернопіль, вул. Кардинала Йосипа Сліпого, 7

(ТВЦ «Атріум», 5 Поверх)

Тел.: +38 (067) 344-21-21, +38 (050) 377-37-21

Сайт: icc-ternopil.org

E-mail: tdemkura@gmail.comКоментарі відсутні. Будьте першим:

НОВИНИ

ICC UKRAINE

Проект від Представництва Євросоюзу «Провідні експерти про пошук партнерів на Європейських ринках»

31.10.2018


Львівські підприємці показали гідну консолідацію

31.10.2018


Тернопільських підприємців запрошують взяти участь у «Kyiv Business Conference 2018»

23.04.2018


Тернопільських підприємців запрошують презентувати свою продукцію у міжнародному аеропорту

04.09.2017


У Львові відкрили представництво Міжнародної торгової палати

22.10.2016


Тернопільські підприємці можуть просувати свою продукцію на ринки Литви

19.08.2016


Звіт ICC Ukraine про реалізацію заходів у І-му півріччі 2016 року

30.06.2016


Міжнародна виставка сільськогосподарської техніки і обладнання «ІнтерАГРО» для тернопільських аграріїв

29.05.2016


Тернопільських підприємців запрошують на зустріч з представниками посольств країн Африки та арабського світу

23.05.2016


Інвестиційні форуми формують міцне економічне партнерство між регіонами України та іноземними партнерами

09.05.2016


Тернопільських підприємців запрошують взяти участь у Міжнародній виставці «Нафта, газ та нафтохімія Ірану»

27.04.2016


Тернопільських підприємців запрошують на бізнес-форум до Хорватії

05.04.2016