Бізнес-курсу MESH користується популярністю в молоді

У Київському національному торговельно-економічному університеті 18 жовтня 2018 року відбувся перший майстер-клас у рамках бізнес-курсу MESH. 30 студентів успішно пройшли відбір і прослухали перший курс від експерта з 38 річним досвідом в галузі рекомендаційного (мережевого) бізнесу, корпоративного консультанта, бізнес-тренера, к.ф.м.н. Сергія Всехсвятського.

Нагадаємо, що лише кілька тижнів тому в Київському національному торгово-економічному університеті відбулася презентація бізнес-курсу MESH, який є результатом синергії зусиль кращих практиків в галузі Network Marketing, а також представників сфери академічної освіти і науки. На одне місце для участі в проекті конкурс складав 17 осіб. 

Учасників першої зустрічі привітала Ірина Демкура - експерт з 22-річним досвідом, член світової ради «Амвей». З основними цілями і завданнями курсу ознайомлювали Тарас Демкура - віце-президент Міжнародної торгової палати, к.е.н.; Ігор Гарбарук - міжнародний експерт, економіст, заступник директора Центру бізнес-тренінгу КНТЕУ; Сергій Всехсвятський - корпоративний консультант, бізнес-тренер, к.ф.м.н.; Олена Рудик - експерт у сфері міжнародного маркетингу з 7 річним досвідом, член Європейської молодіжної координаційної ради міжнародної network компанії; Валерій Максимчук - директор тренінгової компанії "Network Consulting Group", засновник "Academy of Leadership Development"; Олена Євдоченко - доцент кафедри міжнародної торгівлі та маркетингу, к.е.н.

Своїм досвідом поділилися президент Асоціації прямого продажу України Томаш Мурас та директор Асоціації прямого продажу Надія Бедричук.

Тема майстер-класу стосувалася питання власності в мережевому бізнесі. Під час заходу говорили про труднощі у сприйнятті нематеріальних активів; юридичні і психологічні аспекти володіння мережевим бізнесом; «IKEA for business», мережевий бізнес як «бізнес конструктор». 

Настуне заняття відбудеться вже 1 листопада. Усі анонси публікуються на стоірнці MESH - Business Course (www.mesh.com.ua).

Цей курс сьогодні є дуже актуальним і має великий потенціал. Насамперед тому, щорекомендаційний (мережевий) маркетинг – це багатомільйонна індустрія, яка росте з кожним днем. Це бізнес яскравих, неординарних особистостей. Прагнення оточити себе цими людьми, жити серед них і вчитися, стати одним з них – потужний стимул для саморозвитку!

Сьогодні відомі світові аналітики та фінансові консультанти дійшли думки, що на черзі фаза стрімкого зльоту рекомендаційного маркетингу. 

MESH Business Course – це освітній проект, спрямований на формування в студентської молоді чіткої структури понять та знань щодо сфери Network Business, як частини глобального сектору світової роздрібної торгівлі, а також розвитку практичних навичок Підприємництва та Комунікації під керівництвом провідних експертів галузі.

ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ ПРОЕКТУ:

- підготовка до запуску (вперше за 70 років) повноцінної освітньої платформи для представників галузі мережевого бізнесу – на базі Київського національного торговельно-економічного університету;

- впровадження в діяльність підприємців найбільш прогресивних інновацій в частині інструментарію customer service & customer journey;

- створення передумов виходу галузі мережевого бізнесу на новий рівень розвитку та формування покоління її Нових Лідерів!

Паралельно такий курс буде запроваджено в інших містах України. З пропозиціями звертатися tdemkura@gmail.com

Деталі про курс на сайті: www.mesh.com.ua 

31.10.2018За додатковою інформацією звертайтесь до керівництва регіонального представництва:

Демкура Тарас Володимирович


Віце-президент з питань регіонального співробітництва

Керівник Тернопільського регіонального представництва


Адреса: м. Тернопіль, вул. Кардинала Йосипа Сліпого, 7

(ТВЦ «Атріум», 5 Поверх)

Тел.: +38 (067) 344-21-21, +38 (050) 377-37-21

Сайт: icc-ternopil.org

E-mail: tdemkura@gmail.comКоментарі відсутні. Будьте першим:

НОВИНИ

ICC UKRAINE

Проект від Представництва Євросоюзу «Провідні експерти про пошук партнерів на Європейських ринках»

31.10.2018


Львівські підприємці показали гідну консолідацію

31.10.2018


Тернопільських підприємців запрошують взяти участь у «Kyiv Business Conference 2018»

23.04.2018


Тернопільських підприємців запрошують презентувати свою продукцію у міжнародному аеропорту

04.09.2017


У Львові відкрили представництво Міжнародної торгової палати

22.10.2016


Тернопільські підприємці можуть просувати свою продукцію на ринки Литви

19.08.2016


Звіт ICC Ukraine про реалізацію заходів у І-му півріччі 2016 року

30.06.2016


Міжнародна виставка сільськогосподарської техніки і обладнання «ІнтерАГРО» для тернопільських аграріїв

29.05.2016


Тернопільських підприємців запрошують на зустріч з представниками посольств країн Африки та арабського світу

23.05.2016


Інвестиційні форуми формують міцне економічне партнерство між регіонами України та іноземними партнерами

09.05.2016


Тернопільських підприємців запрошують взяти участь у Міжнародній виставці «Нафта, газ та нафтохімія Ірану»

27.04.2016


Тернопільських підприємців запрошують на бізнес-форум до Хорватії

05.04.2016