Тарас Демкура розповів про платформи для пошуку бізнес-партнера в ЄС

Про культурну дипломатію та виходи на ринки ЄС говорили в Тернополі на семінарі для підприємців «Як знайти бізнес-партнера в ЄС», який організували Представництво ЄС у співпраці з Міністерством економічного розвитку і торгівлі України та Європейською Мережею Підприємств (EEN). 

Даний семінар є частиною серії інформаційно-просвітницьких заходів, які Представництво ЄС в Україні проводить по всій країні. Мета – пояснити важливість реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС.

Тарас Демкура, віце-президент з регіонального розвитку Міжнародної торгової палати ICC Ukraine, у рамках семінару розповів про досвід співпраці українських підприємців з партнерами на міжнародних ринках, потенціал культурної дипломатії та успішні проекти Етногалереї «Спадок» родини Демкур спільно з Українським культурним фондом.

 «Репутація українських підприємців потребує постійної роботи для того, щоб позитивно позиціонувати Україну на міжнародній арені. Сьогодні бізнесу вкрай важливо системно та послідовно працювати над культурною дипломатією, щоб бренд «Україна» знали у світі через нашу неймовірно багату культурну спадщину», – переконаний Пан Тарас.

Тернопільський підприємець розповів про три основні на його думку платформи, які стануть у нагоді українським бізнесменам, які прагнуть знайти партнера у ЄС.

1. Існує сумна практика, коли підприємці намагаються самостійно вийти на європейський ринок і їх спіткає невдача через недобропорядних партнерів. Тому більш безпечно це роботи з допомогою таких організацій, як, наприклад, Український національний комітет Міжнародної Торгової Палати (ICC Ukraine). Міжнародна Торгова Палата, штаб-квартира якої знаходиться у Парижі – впливова глобальна організація бізнесу, яка користується беззаперечним авторитетом у розробці сучасних правил та стандартів, які визначають  ведення міжнародного бізнесу.

ICC відкриває двері на світовий ринок українським підприємцям, сприяє швидшому знаходженні інвесторів. Прикладом успішної роботи ICC Ukraine можна назвати діяльність української компанії з виготовлення нікельованих бутлів. Як відомо, Європарламент підтримав проект рішення про заборону з 2021 року використання в ЄС деяких виробів із пластику, включаючи одноразовий посуд. А українська компанія вже може вирішити проблему з відмовою від пластикової тари – запропонувати бутлі з нікелю. Таким чином, щоб успішно вийти на міжнародний ринок, необхідно виявити основні його проблеми та вчасно запропонувати свої рішення. Більш безпечно це втілювати з допомогою репутаційних платформ, де підприємці можуть отримати професійну підтримку.

 2. Ще однією платформою, яка може бути корисна підприємцям у виході на ринок ЄС, Тарас Демкура називає відвідування тематичних заходів, форумів, круглих столів, які організовують ICC Ukraine у співпраці з Міністерством закордонних справ та Міністерством економічного розвитку і торгівлі України:

«Закликаю підприємців бути як ніколи активними! В ЄС нам потрібно йти підготовленими. Відвідування тематичних заходів допомагає не тільки налагодити зв’язки між собою, а й зрозуміти, що потрібно зробити зі своїм бізнесом, де покращити, підсилити, щоб він краще сприймався за кордоном».

 3. Варто також пам’ятати про Світовий конгрес українців, який об'єднує 20 млн українців у 133 країнах світу. Налагодження якісного контакту з ними сприятиме промоції Україні в світі як держави.

Для прикладу, Тарас Демкура започаткував інтернет-телебачення, яке може вже на сьогодні транслювати всі українські канали для української спільноти світу (сьогодні є 52 ліцензії від провідних телемедіа України). Це може стати додатковою інформаційною платформою для виходу на міжнародні ринки.

 

 

У своєму виступі тернопільський підприємець наголосив на важливості відкриття України світові саме через нашу культурну спадщину, адже культурна дипломатія має велику силу, переконаний Тарас Демкура:

«Навіть коли я їду кудись чи по то бізнесу, чи на відпочинок, я заздалегідь планую зустрічі, у рамках яких я можу презентувати свій край. Презентую нашу історію, культуру, зі мною тепер завжди мистецький альбом видатного українського скульптора бароко середини ХVІІІ ст. Іогана Георгія Пінзеля, діяльність якого ми наразі популяризуємо і в Україні, і по світу. Я переконаний, що підприємці повинні бути амбасадорами культури своєї держави. То ж раджу шукати родзинки свого краю, інвестувати свій час та кошти для того, щоб показувати світові зовсім іншу Україну – з багатою історією та культурною спадщиною. Тоді нам буде легше знаходити партнерів і для економічної співпраці».

У рамках семінару також виступили: Володимир Василевський, директор Агенції регіонального розвитку Тернопільської області; Мирослав Загорський, директор ТОВ «Еко Снейл»; Микола Чайка, експерт Європейської мережі підприємств (Enterprise Europe Network); Ірина Порсєва, голова Тернопільського Регіонального Центру підтримки підприємництва.

01.11.2018За додатковою інформацією звертайтесь до керівництва регіонального представництва:

Демкура Тарас Володимирович


Віце-президент з питань регіонального співробітництва

Керівник Тернопільського регіонального представництва


Адреса: м. Тернопіль, вул. Кардинала Йосипа Сліпого, 7

(ТВЦ «Атріум», 5 Поверх)

Тел.: +38 (067) 344-21-21, +38 (050) 377-37-21

Сайт: icc-ternopil.org

E-mail: tdemkura@gmail.comКоментарі відсутні. Будьте першим:

НОВИНИ

ICC UKRAINE

Проект від Представництва Євросоюзу «Провідні експерти про пошук партнерів на Європейських ринках»

31.10.2018


Львівські підприємці показали гідну консолідацію

31.10.2018


Тернопільських підприємців запрошують взяти участь у «Kyiv Business Conference 2018»

23.04.2018


Тернопільських підприємців запрошують презентувати свою продукцію у міжнародному аеропорту

04.09.2017


У Львові відкрили представництво Міжнародної торгової палати

22.10.2016


Тернопільські підприємці можуть просувати свою продукцію на ринки Литви

19.08.2016


Звіт ICC Ukraine про реалізацію заходів у І-му півріччі 2016 року

30.06.2016


Міжнародна виставка сільськогосподарської техніки і обладнання «ІнтерАГРО» для тернопільських аграріїв

29.05.2016


Тернопільських підприємців запрошують на зустріч з представниками посольств країн Африки та арабського світу

23.05.2016


Інвестиційні форуми формують міцне економічне партнерство між регіонами України та іноземними партнерами

09.05.2016


Тернопільських підприємців запрошують взяти участь у Міжнародній виставці «Нафта, газ та нафтохімія Ірану»

27.04.2016


Тернопільських підприємців запрошують на бізнес-форум до Хорватії

05.04.2016