Першу в Україні дисертацію з мережевого маркетингу захистили у Тернополі

Нещодавно в Тернопільському національному економічному університеті відбувся захист кандидатської дисертації на тему «Формування інтегрованих маркетингових комунікацій глобальних компаній мережевого маркетингу», яку підготував, яку підготував підприємець і віце-президент Міжнародної торгової палати ICC Ukraine Тарас Демкура. Ця наукова праця є першою в Україні, в якій ретельно досліджується і аналізується розвиток, переваги і перспективи бізнесу прямого продажу. Члени спеціалізованої вченої ради у складі понад 21 професора, доктора наук зі всієї України одностайно проголосували за присвоєння Тарасу Демкурі звання кандидата економічних наук.

Науковим керівником роботи була доктор економічних наук, професор Олена Сохацька, яка в своєму виступі зазначила, що дисертація надзвичайно актуальна і виконана на високо професійному рівні. За її словами, у ній надані рекомендації для внесення змін до Закону України «Про торгівлю» та запровадження терміну «мережевий маркетинг», розроблено модульно-імітаційну модель формування мережевих компаній, визначено напрямки вдосконалення їх комунікативної діяльності.

Окрім того, Тарас Демкура працює над виданням підручника «Прямий продаж» для вищих навчальних закладів у співавторстві з іншими науковцями, який невдовзі побачить світ у партнерстві з Асоціацією прямого продажу України. Цей підручник буде презентовано по всій Україні. Потрібно сказати, що це якісне і практичне видання для всіх, хто прагне зрозуміти основи та сутність індустрії мережевого маркетингу та побачити його перспективи. 

Потрібно сказати, що для Тараса Демкури – це не тільки результат та підсумок 20-річного досвіду у бізнесі прямого продажу, який ліг в основу дисертаційної роботи, але, насамперед, добрий приклад поєднання науки та практики.

На цьому наголосив і ректор ТНЕУ Андрій Крисоватий. «Це гідний і рідкісний приклад того, коли, реалізувавши себе у бізнесі, людина захистила кандидатську дисертацію, поєднавши практичний досвід і науку», - наголосив ректор. 

Доктор економічних наук, професор Олег Швиданенко звернув увагу, що «система маркетингових комунікацій MLM-компаній в цілому відповідає сучасним трендам розвитку та є результативною, що виявляється в розповсюдженні MLM-компаній у глобальному середовищі, темпах поширення та залучення до співпраці дистриб’юторів, а також стійкій тенденції до зростання їх кількості».

Офіційний опонент з Рівного - доктор економічних наук Ольга Сазонець сказала, що «важливо, що для створення сприятливих умов функціонування MLM-компаній в Україні та стимулювання розвитку українських MLM-компаній запропоновано програму комунікативних заходів на рівні державних та місцевих органів влади щодо підтримки та популяризації підприємництва в Україні. У програмі комунікацій для різних органів влади пропонується включити три самостійних блоки, зокрема, просування ідеї самозайнятості та підприємництва; формування позитивного іміджу зарубіжних MLM-компаній, що уже працюють в Україні; сприяння розвитку вітчизняних компаній мережевого маркетингу».

Загалом науковці дали високу оцінку виконаній роботі та визнали іі актуальність.

Усіх зацікавлених у проведенні презентацій в своїх регіонах з залученням провідних експертів прохання звертатися за адресою: tdemkura@gmail.com

05.07.2017За додатковою інформацією звертайтесь до керівництва регіонального представництва:

Демкура Тарас Володимирович


Віце-президент з питань регіонального співробітництва

Керівник Тернопільського регіонального представництва


Адреса: м. Тернопіль, вул. Кардинала Йосипа Сліпого, 7

(ТВЦ «Атріум», 5 Поверх)

Тел.: +38 (067) 344-21-21, +38 (050) 377-37-21

Сайт: icc-ternopil.org

E-mail: tdemkura@gmail.comКоментарі відсутні. Будьте першим:

НОВИНИ

ICC UKRAINE

Українські підприємці об’єднадися, щоб навчати молодь бізнесу у рамках West Ukrainian Business School

25.02.2020


ICC Ukraine взяла участь у MedTour Networking Hub Lviv 2020

08.02.2020


Тарас Демкура розповів про основні положення екологічної стратегії України до 2030 р.

15.01.2020


У столиці нагородили лідерів екосфери за сприяння екострансформації бізнесу в Україні

18.12.2019


У столиці відбулося засідання правління Міжнародної Торгової палати ICC Ukraine

15.12.2019


Віцепрезидент Міжнарожної торгової палати долучився до обговорення перспектив розвитку сфери прямого продажу

11.12.2019


«Життя в стилі ЕСО» став партнером XХ Міжнародної виставки «ТурЕКСПО» у Львові

01.11.2019


Віце-президент ICC Ukraine Тарас Демкура взяв участь у конференції «ЕКОлогічний діагноз та рецепт оздоровлення для бізнесу в Україні»

11.11.2019


Звернення віце-президента ICC UKRAINE Тарас Демкури

19.09.2019


Тарас Демкура вручив директору ННІМЕВ ім. Б.Д.Гаврилишина Ірині Іващук нагороду від ІСС Ukraine

16.09.2019


Віце-президент ICC Ukraine презентував проект «Життя в стилі ЕКО» на масштабному HoReCa Show Lviv

09.09.2019


Тарас Демкура презентував проект «Життя в стилі ECO» на форумі HoReCa.ReStart (Вінниця)

06.09.2019