Віце-президент з регіонального співробітництва ІСС Ukraine Тарас Демкура взяв участь у профорієнтаційному заході «День кар’єри – 2015»

26 березня в Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя відбувся щорічний традиційний профорієнтаційний захід — День кар'єри-2015.

Вперше участь у заході для професійної орієнтації молоді взяла участь Міжнародна торгова палата, представлена Регіональним представництвом ІСС Ukraine, яку презентував учасникам віце-президент з регіонального співробітництва, керівник тернопільського представництва Тарас Демкура.

Також участь у «Дні кар'єри» взяли представники органів місцевої виконавчої влади та місцевого самоврядування, громадських організацій, які займаються питаннями молодіжного працевлаштування, представники бізнесових кіл, професорсько-викладацький склад університету, студенти та випускники технічного вишу.

     У своєму виступі на офіційній частині ректор університету Ясній Петро Володимирович зазначив, що основним пріоритетом діяльності університету є інтереси студента, в ТНТУ діє добре сформована система працевлаштування, що допомагає студентам визначитись з місцем праці уже під час навчання. Від імені місцевої влади до студентів і випускників звернувся заступник міського голови з гуманітарних питань Олександр Смик.

     У своєму зверненні до присутніх в рамках офіційної частини, віце-президент ІСС Ukraine Тарас Володимирович Демкура зазначив: «Ми живемо у час кардинальних змін в державі і саме молодим спеціалістам потрібно брати ініціативу і особисту відповідальність за майбутнє держави в свої руки. Зараз, як ніколи, потрібні справжні професіонали своєї справи в усіх галузях. Саме для цього потрібно створювати сприятливі умови для навчання та практики студентської молоді. Міжнародна торгова палата через представництво свого Національного комітету в Тернополі буде всіма доступними шляхами і методами підтримувати прогресивні та інноваційні починання в молодіжному студентському середовищі».

     Цьогоріч на Дні кар'єри свої вакансії представили понад 40 роботодаців з Тернопільщини й інших регіонів України. Серед відомих підприємств та компаній такі, як Волочиський машинобудівний завод ПАТ «Мотор Січ», ТОВ «СЕ Борднетце-Україна», ТОВ «АНТ», ПАТ «Тернопільський радіозавод «Оріон», ПАТ КБ «ПриватБанк», Компанія «ВОЛЯ», Компанія «Волошин», Торгівельно-відпочинковий центр «Атріум» й інші.

     Метою заходу було сформувати у студентів мотивацію до розвитку професійних і особистих якостей, допомогти студентам і випускникам в успішній самореалізації та працевлаштуванні, провести безпосередню зустріч студентів з потенційними роботодавцями.

     Після урочистого відкриття зустріч роботодавців і студентів відбувалася на чотирьох площадках. Це чотири цільові аудиторії, в яких за відповідними фаховими напрямами було організовано співбесіди, презентації, вікторини, конкурси.

     Цікавим для студентів було продовження роботи в секціях з представниками бізнесу Тернопілля, зокрема, з засновником Торгівельно-відпочинкового центру «Атріум», віце-президентом Міжнародної Торгової Палати ІСС Ukraine Тарасом Демкурою.

     До прикладу, Міжнародна торгова палата через свої представництва у всьому світі дає можливість брати участь у семінарах, конференціях, тренінгах, вчитися у провідних європейських та вітчизняних спеціалістів, презентувати свої перспективні проекти і напрацювання, шукати інвесторів для їх реалізації. Одночасно, методи роботи та формування ділових стосунків через посередництво та інформаційну підтримку ІСС Ukraine відповідають європейським стандартам.

На базі ТВЦ «Атріум» створюються вільні дискусійні площадки, коворкінговий центр, де молодь з активною життєвою позицією зможе обмінюватись ідеями та пропозиціями, працювати спільно над проектами, використовуючи новітні інформаційні технології та вільний доступ до мережі Інтернет. 

Крім того, однією з альтернатив в час кризи є багаторівневий маркетинг, який вже тепер називають бізнесом третього тисячоліття через низькі ризики і мінімальний стартовий капітал. Багаторівневий маркетинг пропонує готову модель бізнесу, яка перевірена багаторічною практикою, дає можливість навчання в бізнес-школі та працювати без відриву від навчання».

Варто зазначити, що скоро побачить світ наукова праця за співавторства Тараса Демкури, яка і буде присвячена багаторівневому маркетингу і призначена для викладачів та студентів вищих навчальних закладів.

Також студенти мали змогу поспілкуватися із заступником директора Волочиського машинобудівного заводу ПАТ «Мотор Січ» Іваном Рибачуком та отримати вичерпну інформацію про тристоронні угоди, які укладає університет з підприємством. Важливо відмітити, що Волочиський машинобудівний завод ПАТ «Мотор Січ» надає випускникам статус молодого спеціаліста, гарантує усі пільги, передбачені Колективним договором і Положенням «Про умови оплати праці молодих спеціалістів» цього підприємства.

Фахівці з Тернопільського міськрайонного центру зайнятості надали студентам інформаційні послуги, рекомендації щодо написання резюме, проходження співбесіди, провели профдіагностичне тестування. Свої послуги також представили громадські організації, які займаються питаннями працевлаштування молоді, зокрема, це Всеукраїнське молодіжне об'єднання «Айсек в Україні» та Тернопільський обласний молодіжний центр праці.

День кар’єри – 2015 – це шанс для студентів знайти роботу, а для роботодавців – підібрати висококваліфікованих фахівців.

29.03.2015За додатковою інформацією звертайтесь до керівництва регіонального представництва:

Демкура Тарас Володимирович


Віце-президент з питань регіонального співробітництва

Керівник Тернопільського регіонального представництва


Адреса: м. Тернопіль, вул. Кардинала Йосипа Сліпого, 7

(ТВЦ «Атріум», 5 Поверх)

Тел.: +38 (067) 344-21-21, +38 (050) 377-37-21

Сайт: icc-ternopil.org

E-mail: tdemkura@gmail.comКоментарі відсутні. Будьте першим:

НОВИНИ

ICC UKRAINE

Віцепрезидент ICC Ukraine відвідав Форум МСП, що пройшов у столиці

08.09.2020


Привітання до Дня підприємця від віцепрезидента ICC Ukrainе

04.09.2020


ІСС Ukraine закликав уряд звернути увагу на недопустимість підвищення цін на електроенергію для промислових споживачів в умовах кризи

06.07.2020


Українські підприємці об’єднадися, щоб навчати молодь бізнесу у рамках West Ukrainian Business School

25.02.2020


ICC Ukraine взяла участь у MedTour Networking Hub Lviv 2020

08.02.2020


Тарас Демкура розповів про основні положення екологічної стратегії України до 2030 р.

15.01.2020


У столиці нагородили лідерів екосфери за сприяння екострансформації бізнесу в Україні

18.12.2019


У столиці відбулося засідання правління Міжнародної Торгової палати ICC Ukraine

15.12.2019


Віцепрезидент Міжнарожної торгової палати долучився до обговорення перспектив розвитку сфери прямого продажу

11.12.2019


«Життя в стилі ЕСО» став партнером XХ Міжнародної виставки «ТурЕКСПО» у Львові

01.11.2019


Віце-президент ICC Ukraine Тарас Демкура взяв участь у конференції «ЕКОлогічний діагноз та рецепт оздоровлення для бізнесу в Україні»

11.11.2019


Звернення віце-президента ICC UKRAINE Тарас Демкури

19.09.2019